סטוריטילנג למצגות

תקראו לה Deck, תקראו לה מצגת, כך או כך, היא צריכה לספר סיפור. שנים של ניסיון בשיווק וליווי של מנכ״לים, מנהלים בכירים, סטארטאפים, בעלי עסקים ובעצם כל מי שיש לו משהו חשוב להעביר לעולם, היו הבסיס לפיתוח מתולודוגיה אפקטיבית של סטורטילינג עסקי לחברות b2b. סטוריטלינג שלוקח את כל הנתונים היבשים, העובדות והמספרים ומתרגם אותם לסיפור חד, ברור, מעניין ורלוונטי. 

תהליך העבודה לסטוריטילנג למצגות כולל 4 שלבים:

 1. אנחנו לומדים אתכם ואת הקהל שלכם: 
  את החברה שלכם, את האנשים שמובילים אותה, את קהל היעד ואת התחום לעומק. מה החזון שלכם? עם איזה לקוחות אתם אוהבים לעבוד ולמה הם לוחצים לכם על הכפתורים הנכונים? מה הסיפור האישי שעומד מאחורי הקמת החברה? מהם ההרגלים והכאבים של קהל היעד שלכם, ומה החלופות שלהם? האם אתם הקוקה קולה שלהם או הפפסי? (לנו אין העדפה, תודה ששאלתם). איך השוק עובד? מה ההזדמנויות, הסיכונים, והצרכים הייחודיים של התחום שאתם נמצאים בו? מכאן נוכל להתחיל לזקק את המסרים המדויקים ביותר למצגת שלכם.

 2. אנחנו בונים נראטיב ראשוני לסיפור:
  צוות הקריאייטיב מכין מצגת גולמית –  נטו מסרים, ללא עיצוב –  ואיתה אנחנו מתחילים בתהליך משותף של תרגול התכנים ודיוק המסרים, עד שמגיעים לנראטיב הנכון שמעביר את המסרים שלכם בצורה מדויקת.

 3. אנחנו מעצבים את המצגת:
  העיצוב מלווה את המסרים ומעצים אותם, והוא הכרחי משום שהמוח האנושי מחווט לאינפורמציה וויזואלית. 90% מהמידע שאנחנו מעבדים במהלך היום הוא וויזואלי, והעיבוד קורה פי 60,000 יותר מהר מטקסט. זה לא מקרי שהמגמה בעולם השיווק היא להשקיע יותר ויותר בתמונות ובסרטונים, וכן, זו מדיה שגם ממירה יותר (פוסט עם תמונה יהנה מפי 650 יותר אינג׳יימנט מפוסט שכולל רק טקסט). העיצוב יכול להתבצע ע״י הסטודיו שלכם או שלנו על פי ההעדפה שלכם, אבל בכל אחת מהאופציות אנחנו נדאג ללוות מאחורי הקלעים ולוודא שכל פרט ופרט מהודק ויוצר את הרושם הנכון.

 4. אנחנו 'מתרגלים על רטוב':
  אנחנו נפגשים ומתרגלים את הגשת הסיפור והמסרים במצגת, ממשיכים לדייק את המסרים והתכנים עד שנרגיש שיש לנו את זה ואתם מוכנים לצאת לדרך.

נגמרו הזמנים של אוסף שקפים גנריים שמספרים על חברה שהיא אולי אתם ואולי לא. המצגת שלכם צריכה לספר את הסיפור שהוא אך ורק שלכם, ואנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך וליצר יחד תוכן מעולה.

נשמח להכיר

מעוניינים לשמוע עוד על השירותים שלנו?

כתבו לנו פה, ונחזור אליכם ממש בקרוב.

אולי יעניין אותך גם